اطلاعیه  
 
اولويت های پژوهشي سال 1397

پنجاه اولويت پژوهشي سال 1397 دفتر تحقيقات و آموزش ستاد مبارزه بامواد مخدر رياست جمهوري   بيشتر...
  كانال ايران پاك در تلگرام  
 

  آلبوم‌هاي "سراب" و "بگو نه"  
 

  توليدات مشترك صدا و سيما و ستاد  
 

  انتشارات  
 

  نظرسنجی  
 
به نظر شما پیشگیری از اعتیاد مقدم بر درمان آن است؟
ارسال نظر

 
95/12/03

کشف 40 تن مواد مخدر در استان اصفهان از ابتدای سال جاری


دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: از ابتدای سال تا کنون بالغ‌ بر 600 تن مواد مخدر در کشور کشف شده است که این میزان در استان اصفهان 40 تن کشفیات مواد مخدر بوده است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مصطفی هادی زاده پیش از ظهر امروز در کارگاه آموزشی مدرسین میانی طرح توانمندسازی دانش آموزان دوره متوسطه دوم، اظهار کرد: روز به روز به هم بهتر ثابت می‌شود که اگر بخواهد در کشور اتفاقی رخ دهد باید آن فعالیت اول از آموزش و پرورش شروع شود.

 

وی با بیان اینکه این گفتمان باید در کشور مرتباً تکرار شود تا در عمل هم ما بیشتر شاهد مبارزه با مواد مخدر در کشور باشیم، افزود: به عنوان رصدخانه مواد مخدر شاهد هستیم که چه وضعیتی در استان و کشور در رابطه با مواد مخدر موجود است.

 

دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با بیان اینکه قوت‌های جامعه در حوزه مبارزه با آسیب‌های بسیار زیاد است، تصریح کرد: از ابتدای سال تا کنون بالغ‌بر 600 تن مواد مخدر در کشور کشف شده است که این میزان در استان اصفهان 40 تن کشفیات مواد مخدر بوده است.

 

 وی تأکید کرد: تلاش‌های بسیار خوبی در حوزه مبارزه با مواد مخدر در حال انجام است اما اتفاقی که باید رخ دهد، مسأله پیشگیری از مواد مخدر است که باید از قبل از هر جا آموزش و پرورش شروع شود.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
 
  اخبار ستاد مبارزه با مواد مخدر در رسانه ها  
 

  نماهنگ‌هاي پيشگيرانه به روايت آپارات  
 

  پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف مواد  
 

  خط ملي اعتياد 09628  
 
  پيوندها  
 
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا