اطلاعیه  
 
.

.  
  كانال ايران پاك در تلگرام  
 

  آلبوم‌هاي "سراب" و "بگو نه"  
 

  توليدات مشترك صدا و سيما و ستاد  
 

  انتشارات  
 

  نظرسنجی  
 
به نظر شما پیشگیری از اعتیاد مقدم بر درمان آن است؟
ارسال نظر

 
96/02/07

لزوم به كار گيري پتانسل سمن‌ها در حوزه پيشگيري از اعتياد


در جلسه كميته توسعه مشاركتهاي مردمي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان بر لزوم به كار گيري پتانسل سمن ها در حوزه پيشگيري از اعتياد تاكيد شد.

 

 به گزارش روابط عمومي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان؛ دومين جلسه كميته توسعه مشاركتهاي مردمي و سازمانهاي مردم نهاد شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با حضور دستگاههاي عضو كميته و به رياست معاون محترم سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري و رئيس كميته در دفتر ايشان برگزار شد.

 

مصطفي هادي زاده، دبير شورا به تشريح اهم اقدامات كميته مربوطه در سال 95 و اولويت‌هاي اين حوزه پرداخت و بر اجراي مفاد انعقاد تفاهم نامه دبيرخانه شورا با سازمان‌هاي مردم نهاد مذكور در اين زمينه و نظارت بر اجراي طرح‌ها و فعاليت‌هاي آنها توسط دبيرخانه شورا تأكيد و توضيحاتي ارائه كرد.

 

عقدايي، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري و رئيس كميته، ضمن تشكر از برگزاري مرتب جلسات و حضور منظم اعضا، مسؤولان سازمان‌هاي مردم‌نهاد را نسبت به شناسايي و بررسي قابليت‌ها و توانمندي‌ها، تلاش و همت جهت به كارگيري پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي موجود، ارتباط و تعامل ويژه بين بخشي (با يكديگر و با دستگاه‌هاي دولتي) و ارائه طرح‌ها و برنامه‌هاي نو بر اساس نيازسنجي مناطق آسيب‌خيز دعوت و بر بحث اشتغال بهبوديافتگان و ايجاد فرصت هاي شغلي براي خانواده هاي آسيب ديده از اعتياد تأكيد كرد.

 

گفتني است، موضوع تخصيص اعتبارات سازمانهاي مردم نهاد استان و چكيده طرح‌هاي پيشنهادي برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي مسؤولان سمن هاي استان در اين جلسه مورد تصويب اعضا قرار گرفت.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
 
  اخبار ستاد مبارزه با مواد مخدر در رسانه ها  
 

  نماهنگ‌هاي پيشگيرانه به روايت آپارات  
 

  پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف مواد  
 

  خط ملي اعتياد 09628  
 
  پيوندها  
 
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا