اطلاعیه  
 
.

.  
  كانال ايران پاك در تلگرام  
 

  آلبوم‌هاي "سراب" و "بگو نه"  
 

  توليدات مشترك صدا و سيما و ستاد  
 

  انتشارات  
 

  نظرسنجی  
 
به نظر شما پیشگیری از اعتیاد مقدم بر درمان آن است؟
ارسال نظر

 
96/03/22

امحاي ٢٠ تن انواع مواد مخدر در اصفهان


دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان در تشريح برنامه هاي سالروز جهاني مبارزه با مواد از امحاي ٢٠ تن انواع مواد مخدر غيردارويي در اين استان خبر داد.

 

 

مصطفي هادي‌زاده در گفت‌وگو با روابط عمومي ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: هر ساله ٢٦ ژوئن مصادف با ٥ تیرماه به عنوان سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر شناخته می‌شود و گراميداشت اين روز در استان اصفهان نيز سال‌ها است كه نهادينه شده است.

 

 

وي افزود: مردم اصفهان به عنوان وظيفه ملي، ديني و علاقه‌اي كه نسبت به كاهش آسيب‌هاي اجتماعي دارند، بسيار به اين حوزه اهميت مي‌دهند.

 

 

دبير شورا در ادامه به تشريح برنامه‌هاي سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر پرداخت و شركت فرمانداران در نمازهاي جمعه و استفاده از ظرفيت ائمه جمعه و جماعات در ماه مبارك رمضان را ضروري خواند و گفت: باید از ظرفیت ‏روحانیون، ائمه جمعه و جماعت به منظور سخنرانی با موضوع پیشگیری اولیه از اعتیاد در برنامه‌ها و مناسبت‌های ماه ‏مبارک رمضان در این هفته با هدف آگاهي‌دهي به مردم بخصوص قشر نوجوان و جوان استفاده کرد.

 

 

هادي زاده در ادامه؛ برگزاري نمايشگاه‌هاي پيشگيري از اعتياد در محل برپايي نمازهاي جمعه، استفاده از ظرفيت رسانه‌هاي محلي ديداري و شنيداري و توليد و پخش برنامه‌هاي گفتگو محور با حضور مسئولين استاني، برگزاري مسابقات ورزشي دوچرخه سواري، پياده‌روي خانوادگي و از جمله ورزش محبوب فوتسال در استان را بخش ديگري از اين برنامه‌ها بيان كرد.

 

 

وي در ادامه؛ از امحای ٢٠ تن انواع مواد مخدر غیردارویی در اين استان با همكاري استان‌هاي همجوار با اصفهان و با حضور استاندار و رئیس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان و دیگر مسئولان و ‏عموم افراد جامعه خبر داد و گفت: برگزاری همایش ۳۰۰۰ نفری بهبودیافتگان از اعتياد و مراسم سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر با حضور افراد شاخص و موثر از ديگر برنامه‌هاي گراميداشت اين روز جهاني است و اميدواريم بتوانيم پيام‌رسان قوي در اين حوزه باشيم.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
 
  اخبار ستاد مبارزه با مواد مخدر در رسانه ها  
 

  نماهنگ‌هاي پيشگيرانه به روايت آپارات  
 

  پیام‌های پیشگیری از سوءمصرف مواد  
 

  خط ملي اعتياد 09628  
 
  پيوندها  
 
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا